Biz Kimiz?

IMG_4650

Merhabalar, ben Batuhan. Web sitemizi ziyaret ederken veya ettikten sonra kim bu Batuhan ve Hakan? dediğinizi duyar gibiyim.

Biraz kendimden bahsedeyim;

21.09.1994 Çanakkale doğumluyum. Lise eğitimimi Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Yiyecek ve İçecek hizmetleri – Bar bölümünden mezun olarak tamamladım. Üniversite eğitimimi 18 Mart Universitesi Konaklama İşletmeciliği bölümünde tamamladım. Hali hazırda Master eğitimimi Kanada da devam ettirmekteyim.

Profesyonel olarak 8 yıldır turizm sektörünün içerisindeyim. .Kariyerim amacıyla  Amerika ve Kanada da mesleki anlamda eğitim aldım ve yönetici pozisyonunda hizmet vermekteyim.

Aslında birçok ilgi alanım var, birçok şeyden biraz biraz almayı sevdiğim kadar, bazı konular üzerinde profesyonelleşmeyi de seviyorum. Aktif olarak spor yapmaktayım, bir süre profesyonel olarak Amerikan Futbolu oyuncusuydum. Bir kaç platforma köşe yazarı olarak, yazılarımı paylaşıyordum. Ancak yazılarımın yayınlanmasına izin verilmemeye başlandığı için kendi web sitem üzerinden okuyucularıma ulaşmaya çalışıyorum.Tabiki olmazsa olmazlarım arasında kitaplar var. Dikkat ederseniz, web sitemizde ‘Kitap’ adlı bir sayfa bulunmaktadır. Zaman zaman kitaplar ile alakalı yorumlarımı ve önerilerimi de sizlerle paylaşacağım.

Daima sorgulayan, araştıran ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürkün izinden emin adımlarla ilerlemeye çalışan bir birey olarak, elimden geldiğince sizlere faydalı olmaya çalışacağım.

 

 

 

hkn

Merhaba, ben Hakan ÖZBEY ;

17.03.1994 Kayseri ‘de doğdum. Hayatımın ilk sekiz yılını Aşık Veysel’in memleketi Sivas/Şarkışla’ da geçirdim ve sekiz yaşımdan günümüze de Çanakkale’de ikamet etmekteyim. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İnşaat Teknolojisi mezunuyum.

İnşaat sektöründe 2016 yılından beri aktif olarak çalışmaktayım. Sektörde ki ilk iki yılımı mimarların yanında proje çizerek çalışsam da son iki yıldır sahada şantiye şefiyim.

Pek çok ilgi alanım olsa da, askeri teknolojileri yakından takip edip güncel bilgileri sürekli elde etmeye çalışırım ve bu aynı şekilde bilgisayar teknolojileri içinde geçerli.  İlgi alanlarımdan bir tanesi ise üniversite yıllarında oyuncusu şimdi ise koçluğunu yaptığım amerikan futbolunu yazmamak olmaz çünkü sitemizin kurucusu Batuhan Tunalı ile hayatlarımız burada kesişti.

Her zaman büyük resmi görmek için çabalarım ve bu yoldaki çabalarımı ve kazanımlarımı sizlerle paylaşmak benim için vatan görevi olacaktır.